20.–22. 08. 2010 bitva, Brdečný u Neveklova | srpen, bitvy a spol.

20.–22. 08. 2010 bitva, Brdečný u Neveklova

Rogar - „Zrada Vikingů“
20.–22. srpna 2010
Brdečný u Neveklova
Občanské sdružení Midgard

Milí přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na čtvrtý ročník raně středověké bitvy Rogar - „Zrada Vikingů“, která se bude konat 20. - 22. srpna 2010 v Brdečném u Neveklova.
 
Opět pro Vás chystáme bitvu v sobotu i v neděli, ukázky dobových řemesel, soutěž v hodu kopím, soutěž o nejlepšího lučištníka, soutěž v rozdělávání ohně, běh bojovníka a mnoho dalších zajímavostí.

Jídlo po celou sobotu bude pro všechny přihlášené zdarma, včetně večerní hostiny, kde každý bude moci jíst a pít co mu břich dovolí. Zajištěna bude též nedělní snídaně.

Z důvodu zajištění vyšší úrovně akce jsme se rozhodli pozvat pouze vybrané skupiny či jednotlivce.

Níže uvedené se netýká skupin či jednotlivců, kteří od nás pozvánku dostali.
Pokud jsme na Vás nějakým nedopatřením zapomněli, nebo Vás neznáme, ozvěte se nám na e-mail bitva@os-midgard.info a to nejpozději do 8. 8. 2010. Podmínkou je, že splňujete podmínky účasti. Do e-mailu přiložte fotky Vašeho vybavení (kostýmy, zbroje) případně ještě odkaz na Vaše stránky. Na Váš e-mail Vám v co možná nejkratší době odpovíme. Nestane li se tak do 12. 8. 2010, kontaktujte nás prosím na tel. 607 640 814 (Toki).
Pozor! V případě, že na Váš e-mail neodpovíme, neznamená to, že jste přihlášení a v případě Vašeho příjezdu hrozí, že nebudete na akci vpuštěni.


 
Zde je krátká upoutávka:

Mé jméno je Rogar, život se mi již chýlí ke konci a stejně  jako stromům na podzim opadá listí, tak i mně na hlavě už mnoho vlasů nezbývá. Nebylo tomu tak ale vždy; býval jsem mladý, odvážný, chtivý bohatství, moci a poznání. Snad smělý sen, snad. Ale bohové mne vyslyšeli a v běhu života se sen stal skutečností. Narodil jsem se ve Švédsku, otec byl vážený válečník. Začal mne učit ovládat meč již v útlém věku a tak když mi bylo třináct let, dovolil mi jet s ním na první výpravu.

Ve čtvrtém příběhu Vám budu vyprávět o návratu z úspěšné výpravy zpět do rodné země, jenž měl být pro nás návratem posledním. Osud tomu však chtěl a naši cestu zkřížila záhadná žena, díky níž jsme dostali šanci opět spočinout před prahy našich domů s hrdě vztyčenou hlavou a náručí plnou bohatství…
Je deváté století křesťanského letopočtu - čas obchodu, čas výprav, čas válek a čas smrti.
Vítáni jsou bojovníci, řemeslníci, obchodníci i ti, kteří jen směnit zboží chtějí či s přáteli se setkat.

Další kontakty: bitva@os-midgard.info Dagfari Hrut: 739 077 705 Anwend Zůl: 608 773 799
 
Těšíme se na Vaši účast a doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

S pozdravem

Občanské sdružení Midgard

online mapa

Zvětšit mapu
 

design ©2009 Vítězslav Jančák, grafik a fotograf | Napište nám