05. 09. 2009 burza, Praha | burzy a spol., září

05. 09. 2009 burza, Praha

Šermířská burza Řepora Praha
5. září 2009
skanzen Řepora PrahaDovolujeme si vás pozvat na šermířskou burzu, která se bude konat dne 5. září 2009 ve středověkém skanzenu Řepora Praha. Burza je určena především pro šermíře, uvítáme však samozřejmě i širokou veřejnost.

Vstupné do areálu je 70 korun českých, kostýmovaní návštěvníci a dorost 10–15 let 50 korun, děti zdarma.
Kostýmem rozumějte kostým historický – karnevalové maškary, Santa Clause, zajíčky Ariely ani marťany nevpouštíme, natož aby dostali slevu.

Součástí programu bude:

Šermířský turnaj o ceny:
Hlavní cenou je mimo jiné 3000 korun českých, dále můžete získat například olejomalbu na barokní téma. Dalšími cenami se nechte překvapit.Taneční skupina, hudební skupina, celý den reprodukovaná hudba (veškerá muzika a tance samozřejmě dobové), hry a soutěže pro děti i dospělé.

Tuto akci propagujeme na serverech herold.ujancaku.net, ceskyserm.cz, sermiri.cz, apod. a dále formou placeného výlepu v obchodech a na jiných místech, kde se pohybuje velké množství lidí.  
Máte-li máte zájem zúčastnit se této akce jako trhovci, kontaktujte mě prosím předem na telefonním čísle: 605 707 277 nebo e-mailem na Info@repora.eu.

Všem příchozím je samozřejmě povoleno volně prodávat (na plachtě apod.) předměty odpovídajícího charakteru.
 
Vyhrazujeme si právo změny programu a  odmítnutí předem nenahlášeného prodejce pro naplnění areálu nebo z důvodu neodpovídajícího zaměření zboží. Prosíme prodejce, aby nám sem nenosili plastové Terminátory, přívěsky na mobily, matrjošky všech tváří, barev a národností, zrcadlové brýle, boty z PVC a podobné děsy. V takovém případě bychom totiž byli nuceni uplatnit právo útrpné a následně vás z areálu vykázat.

Jménem organizátorů vás zve a těší se Václav Kortus

Pro více informací navštivte www.repora.eu

Kudy k nám? 
Od stanice metra Stodůlky 600 metrů po červeně vyznačené asfaltové cestě nebo souběžné pěšině
Od parkoviště u Makra 600 metrů po fialově vyznačené polní pěšině.


Zvětšit mapu

 

design ©2009 Vítězslav Jančák, grafik a fotograf | Napište nám