03. 05. 2009 přehlídka, Praha | přehlídka, škola šermu, květen

03. 05. 2009 přehlídka, Praha

Festival bojových umění se zbraněmi – SWORD FEST.cz
přehlídka bojových umění a sportů se zbraněmi
3. května 2009 od 13 hod.
Sportovní hala SK Lužiny, Bellušova č. 1877, Praha 5
SSDŠ Manus Regis
http://lars.mysteria.cz/
http://swordfest.czweb.org/

klikněte pro zvětšení


online mapa

Zvětšit mapu

Název akce: „Festival bojových umění se zbraněmi – SWORD FEST.cz“
Obsah: Škola dobového šermu a šermířská skupina MANUS REGIS z Prahy připravila pro diváky a zájemce všech věkových skupin atraktivní sportovně kulturní akci nazvanou „SWORD FEST.cz – festival bojových umění se zbraněmi“.

Náplní akce je exhibice různých bojových umění a sportů původem od Východu po Západ, které existují a fungují v ČR. Cílem akce je předvést divákům techniky cvičení i boje se zbraněmi (tzv. chladnými) a to od historie po současnost.

Diváci uvidí techniky ozbrojeného boje, který vychází z evropských dobových škol šermu i z tradičních východních bojových systémů, ale i techniky současné sebeobrany. Účastníci předvedou např. – japonský dobový šermu, kung fu, wate jitsu, eskrimu, evropský dobový i sportovní šerm a mnoho dalšího k zábavě i poučení.

Akce se koná dne 3. května 2009 odpoledne, od 13.00 hodin (do cca 16h) a místem konání je sportovní hala SK Lužiny, v ulici Bellušova čp. 1877 na Praze 5.
Doprava tam je nejlépe metrem trasy „B“ = stanice „Lužiny“ nebo „Luka“ a pár metrů pěší chůze.
Vstupné na akci je v rozmezí 50 - 250 Kč, odstupňováno pro děti, studenty a dospělé diváky. Děti předškolního věku se mohou přijít podívat zdarma.
 

design ©2009 Vítězslav Jančák, grafik a fotograf | Napište nám