Plesání ve Všestarech | Recenze na akci

Plesání ve Všestarech

datum: 24. 3. 2007
pořadatel: Brakýři

Ples pořádaný Brakýři měl vždy domáckou atmosféru, k čemuž napomáhalo i místo konání. To je však již dva roky nepoužitelné (nikoliv činností Brakýřů) a tak se ples přesunul do Všestar.


Komu se nelení … no u Brakýřů se čím dál tím víc červení.

Jak jsem již napsal, ples má domáckou atmosféru, příjemné zázemí vesnické hospůdky s větším sálem a dobrou kuchyní. Na plese se vždy pořádá mnoho soutěží aby se návštěvníci nenudili a také je pro ně připravena bohatá tombola obsahující například tašku brambor, mrkve či cibule.


Živá hudba byla skvělá.

Vrcholem tomboly je vždy dort. Před dvěma lety mi kluci připravili speciální dort jen pro mne, aby mi nebylo líto, že jsem dort nevyhrál (jak je bohužel zvykem). Jaké pak bylo překvapení když jsem vyhrál i ten opravdový. Kluci téměř popadali šokem z pódia.


losování tomboly

Letos jsme sice chodili pro výhry z tomboly velmi často, i přes nesouhlasné protesty ostatních plesajících, dort jsme však nevyhráli. Těmi šťastnými byla skupina REGO. Ovšem byli hodní a také mi kousek dali (asi jsem musel vypadat hodně nešťastně).


REGO – dělící se právě se mnou o dort. Díky.

Letos také byli soutěže i s oblíbenou "hod babou na dálku". Mistři v této disciplíně Novica, však letos nedorazili a tak byla konkurence menší.


Ve Všestarech baby lítaly - i bez košťat.

No a to je o plese asi tak vše.

redakce

 

design ©2009 Vítězslav Jančák, grafik a fotograf | Napište nám